Hakkımızda

1996 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Hanedar İnşaat, konut, ofis ve ticari gayrimenkul alanlarında pek çok başarılı yatırım ve proje gerçekleştirmiştir. Kurulduğu günden bugüne sağlıklı bir büyüme süreci izleyerek, sektördeki itibarını seçkin projelerle pekiştirmiştir.

Kurumsallaşmış bir organizasyon yapısı içinde yenilikçi bir anlayışla Hanedar İnşaat, faaliyet gösterdiği alanda pazar ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarfetmektedir. İnsana ve çevreye duyduğu saygıyla, kaliteli yeni yaşam ve iş alanları üreterek insanımızın hayatına artı değer katmaktadır.

Hanedar Konakları Esentepe, Hanedar Evleri Esentepe, Hanedar Park Evleri Kağıthane ve Hanedar Konakları Seyrantepe bu anlayışla gerçekleştirilmiş olan projelerden bazılarıdır.

Hanedar İnşaat, gayrimenkul geliştirme ve inşaat müteahhitliği alanlarında yüksek rekabet gücüne sahip bir yapı kazanmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kira gelirleri ve güçlü özkaynaklarıyla yeni yatırımlarını aralıksız hayata geçirerek, sektörde daha ileri noktalara gelmeyi hedeflemektedir.